Herisson-group


Herisson-group je výhradním dovozcem a distributorem hodinek švýcarských hodinářských firem Epos, Davosa, Delbana, Delma, Jowissa a Xemex.

Celé kolekce a novinky značek prezentuje Herisson-group každým rokem na pražském hodinářském veletrhu Hodiny-klenoty. V roce 2017 byla představena i vlastní kolekce quartzových hodinek.

Logo švýcarských hodinek xemex
Logo švýcarských hodinek davosa
Logo švýcarských hodinek epos
Logo švýcarských hodinek delbana
Logo švýcarských hodinek delma
Logo švýcarských hodinek jowissa

Historie společnosti

Uskupení Herisson-group je sice poměrně mladé, ale jeho počátky sahají až do roku 1995, kdy bylo založeno obchodní sdružení Mavex - hodinářský velkoobchod a výrobce řemínků k hodinkám. Koncem devedesátých let začal Mavex vyrábět i vlastní nástěnné hodiny, které umožily další růst firmy v podobě zakázkové výroby hodin s logem zadavatele. Rozšíření o možnost dodání reklamních náramkových hodinek a budíků na sebe nenechalo dlouho čekat a obchodní sdružení tak disponovalo dvěmi vzájemně se doplňujícími činnostmi - hodinářský velkoobchod a zakázkovou výrobu reklamních hodin a hodinek.

Po 13 letech od založení byla ale firma Mavex rozdělena, kdy jeden ze společníků si ponechal hodinářský velkoobchod a spoluzakladatelka Margita Ježková se zaměřila na pokračování zakázkové výroby hodin a hodinek, přičemž svou aktivitu rozšířila i na zakázkovou výrobu kravat, šátků a dalších luxusních business dárků. Kromě reklamních aktivit se jí ale podařilo získat výhradní zastoupení švýcarských hodinářských značek pro Českou a Slovenskou republiku.

V současné době tak zde v ČR zastupuje rodinnou firmu Epos, rodinnou firmu Davosa, designovou značku Xemex a další hodinářské švýcarské značky Delbana, Delma a Jowissa . Herisson-group se každoročně účastní hodinářského veletrhu Hodinky-klenoty v Praze, kde prezentuje novinky zastupovaných švýcarských značek a v roce 2017 zde prezentovala i svou vlastní kolekci náramkových hodinek.

Napište nám

Budeme Vás kontaktovat obratem!


Aktuality

01.08.2018

Hodiny a Klenoty

Ve dnech 13. - 15. září 2018 se na pražském Výstavišti v Holešovicích uskuteční již 27. ročník veletrhu Hodiny a Klenoty. Herisson-group zde jako každoročně představí novinky š...

04.04.2018

Veletrh Baselworld

Ve dnech 22. – 27. 3. 2018 se uskutečnil již 101.ročník hodinářského veletrhu v Basileji. Největší a nejvýznamnější hodinářské firmy zde představují své novinky a veletrh Baselwo...

26.03.2018

Apnea Diver Automatic

Další zastávkou jedinečného potápěčského modelu Davosa Apnea Diver Automatic během #apneaworldtour byl Egypt. Thilo Eisenhardt se vydal do zálivu El Quadim v Rudém moři, kde spolu s hodi...

Logo společnosti herisson-group